Kuruçay İmalatı
Pak. ve Paz. San.

Hakkımızda

OFÖRNEK ÇAY SAN. 2001 yılında TRABZON/ OF da kurulu bir aile şirketi olarak kurulmuştur . İleri teknolojisine sahip ve her geçen gün kapasitesini yeni teknoloji ileyenile Of Örnek Çay san  Fabrikasında, TSE ve ISO Standartlarına uygun günde 30 ton yaş çay işleme, yılda 1.000 ton kuru çay paketleme kapasitesine sahiptir. OFLUCA ve 5NİSSA markalı çaylarla  değişik ebatlarda 10 ayrı lezzet farkıyla paketlenmekte ve tüketime sunulmaktadır.

Firma olarak  çayı sadece ticari bir meta olarak görmüyor. Paketin dışındaki değil, içindeki kaliteye önem veriyor. Bu 5000 yıllık bitkinin saflığına, inceliğine, güzelliğine saygı duyuyor, onu seviyor.

Oförnek Çay ın şirket politikası kaliteden ödün vermeden tüketiciye ulaşmaktır.Kalitesine güvenmektedir. Üretimiyle gurur duymaktadır.

Firmamız AR-GE çalışmalarına önem vermekte ve bu alanda çaydan nasıl yararlanılır ve tüketiciye nasıl bir çeşit sunulur araştırmasındadır. Bu Kapsamda Türkiye de ilk olarak yabanmersini mavi yemiş adıyla anılan bluberiyy meyvesinin yapraklarından yapmış olduğumuz ürünümüzü satışa sunulmuştur. Arge çalışmalarımız devam etmekte olup yöresel ürünlerden önümüzde ki zamanlarda çeşitli çaylar raftaki yerini alacaktır.

Siyah çay kapsamında 10 çeşit ürünle hizmet vermekteyiz.Bu kapsamda tüketicilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımız devam etmekte olup ürünlerimize yenisini ekleyeceğiz.2017 ilk dönemlerinde finçam poşet ve demlik poşet alanında piyasada yerimizi alaçagız

 

Çay sektöründe performansına özenilen, insan,çevre ve yaşam değerlerine saygılı, saygın bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Yenilikçi  uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin çay sektöründe etkin bir yer almak.

 

Değerlerimiz,

  • Dürüst, şeffaf ve etik,
  • İnsana saygılı,
  • Çevreye duyarlı,
  • Yaratıcı ve yenilikçi,
  • Müşteri odaklı,
  • Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
  • Takım çalışmasına önem veren.